Jak podnieść swoje libido

Jak podnieść swoje libido

Problem zbyt niskiego libido dokuczać może zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Do jego powstania przyczyniać się może chroniczny stres, jak również nieodpowiednio zbilansowana dieta. Na szczęście, dzięki naturalnym suplementom marki formeds, możemy zwiększyć swoją ochotę na seks. Skuteczny dla siebie preparat mogą wybrać zarówno panowie, jak i przedstawicielki płci pięknej. Efekty pojawią się jednak tylko i wyłącznie pod warunkiem systematycznego zażywania suplementu. 

Jaki preparat dla kobiet?

Przedstawicielki płci pięknej śmiało mogą sięgnąć po preparat LibiFEM, który w naturalny sposób zwiększy kobiece libido. Znajduje się w nim wiele dobroczynnych ekstraktów pochodzenia roślinnego. Mowa tu przede wszystkim o ekstrakcie z korzenia maca, ale również o ekstrakcie z korzenia ashwagandhy. W suplemencie tym nie brak jest również ekstraktu z żeń-szenia koreańskiego oraz ekstraktu z kory muira puama. Preparat ten zawiera także ekstrakt z korzenia niepokalanka. Nie brakuje w nim również cennego soku z owoców żurawiny. Suplement pozbawiony jest dodatku niebezpiecznych konserwantów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan naszego organizmu. 

Co zawiera suplement zwiększający męskie libido?

Skład suplementu zwiększającego męskie libido jest nieco inny od składu preparatu dedykowanego przedstawicielkom płci pięknej. Oprócz dobroczynnego ekstraktu z korzenia maca, znajdziemy w nim również ekstrakt z buzdyganka naziemnego oraz ekstrakt z guarany. Preparat ten jest bogaty także w ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego oraz w ekstrakt z muira puama. Nietrudno zauważyć, że dwa ostatnie składniki występują także w preparacie wspierającym żeńskie libido. Każdy, komu zależy na zwiększeniu swojej ochoty na seks, musi pamiętać także o odpowiednio zbilansowanej diecie. Warto byłoby również zdecydować się na stosowanie technik relaksacyjnych, gdyż chroniczny stres jest wrogiem libido.